گیج وکیوم

شرکت صنایع وکیوم پمپ آسیا اولین و تنها  تولید کننده (گیج وکیوم)با دقت 0.0001(1X10E-4) میلی بار در ایران می باشد.
و قادر به تامین کلیه گیج ها وکیوم با هر برندی در ایران می باشد
1- VACUUM GAUGE 972B MKS
تأمین و واردات و فروش vacuum gauge سری 972b از برند mks که ترکیبی از دو سنسور میکروپیرانی و کاتد سرد می باشد. پوشش سطح وسیعی از خلا ( از اتمسفر تا 5×10^-10) موجب کارآمد بودن این فشار سنج برای تمام کاربردهای خلا شده است.
2- فشار سنج خلأ پیرانی سری  TTR100 LEYBOLD
تأمین، واردات و فروش فشار سنج خلأ پیرانی سری TTR100 تولید بند لیبولد (leybold) آلمان که بازه وسیعی از فشار خلأ را ( از 1500  تا 4-^5×10 میلی بار) اندازه گیری می کند. فشار سنج های خلا TTR100  از نوع  فشار سنج های پیرانی است که براساس رسانایی گرمایی عمل می‌کند.
3- فشار سنج میکروپیرانی 925 MKS
تأمین، واردات و فروش فشار سنج خلأ سری 925 تولید شده توسط برند MKS آمریکا که بر اساس تکنولوژی میکرو پیرانی ساخته شده است. بازه اندازه گیری این فشار سنج خلأ از 10e-5 torr تا اتمسفر میباشد و برای مصارف خلأ عمومی مناسب می باشد.
4- فشار سنج های خلأ بازه گسترده سری WRG
تأمین، واردات و فروش گیج خلأ سری WRG که توسط برند ادوارد انگلستان تولید شده است این گیج از نوع فشار سنج های بازه گسترده (wide rang) بوده و بازه وسیعی از فشار خلأ (اتمسفر تا 9-^10 میلی بار) را اندازه گیری می کند.
5- فشارسنج خلا ترکیبی BPG
تأمین، واردات و فروش گیج های خلأ ترکیبی BPG 353-500 تولید برند اینفیکون (Inficon) باساختار ترکیبی. این گیج بازه وسیعی از خلاء ( 5e-10 میلی بار تا اتمسفر)را در بر می گیرد و در اکثر کاربرد های خلاء قابل استفاده می باشد.
6- فشارسنج خلا پیرانی مدل PSG5
گیج فشار پیرانی PSG 350-060 تولید برند اینفیکون( inficon) آلمان بوده و اساس عملکرد آن بر پایه سنسور پیرانی (pirani) می باشد. این ترنسدیوسر (Pirani gauges) برای فشار سنجی خلاء در بازه 5e-4 میلی بار تا اتمسفر مناسب بوده و در کاربرد های عمومی خلاء مورد استفاده قرار می‌گیرد.
7- گیج خلأ پیرانی سری TTR91 LEYBOLD
فشار سنج های خلأ سری TTR91 تولید برند لیبولد( Leybold) آلمان بوده و مطابق اصول تکنولوژی پیرانی ساخته شده است.  ترنسمیتر TTR91 بازه وسیعی از فشار خلأ ( از اتمسفر تا 4-^5×10 میلی بار) را پوشش داده و برای کاربرد های معمول خلأ مناسب است.
8- گیج فشار خلأ پیرانی سری APG100
گیج های فشار خلأ سری APG100 تولید برند ادوارد و از نوع پیرانی است، در دو مدل APG100-XM و APG100-XLC و در استاندارد های فلنج NW و CF در دهانه های 16 و 25 میلی متری ساخته شده است. این گیج ها بازه وسیعی از خلأ ( از اتمسفر  تا 4-^10 میلی بار) را پوشش می دهد.
9- گیج های فشار خلأ کاتد سرد AIM
تأمین، واردات و فروش گیج های فشار خلأ AIM تولید برند ادوارد انگلستان با تکنولوژی مگنترون معکوس شده ( کاتد سرد) . گیج های خلا AIM بازه وسیعی از خلأ های بالا را ( 9-^10——2-^10 میلی بار) پوشش می دهد و در مدل های , AIM-XL AIM-X و در استاندارد های فلنج CF و NW در دهانه های 16 , 25 تولید شده است.
10- گیج وکیوم (VACUUM GAUGE) پیرانی سریAPG
تأمین ، واردات و فروش گیج های وکیوم سری APG تولید برند ادوارد با تکنولوژی پیرانی. این سری از گیج های وکیوم در مدل های APG-M ، APG-MP و APG-L ساخته شده است و بازه وسیعی از فشار وکیوم ( از اتمسفر تا 4-^10 میلی بار) را پوشش می دهد.
صنایع وکیوم پمپ آسیا شما را به دیدن گالری گیج های وکیوم دعوت می نماید.