هفت نکته مهم در تعمیر پمپ های وکیوم و بلوئر هوا

مشاوره فنی پمپ وکیوم مکانیک دقیق یک فرایند بازسازی و تعمیرات هفت نقطه ای را برای تمام پمپ های وکیوم ابی وکیوم اسیا توسعه داده است. فرآیند ما اجازه می دهد تا تکنسین های ما به طور کامل هر قطعه تجهیزات را بررسی و همه اجزای اصلی را با پمپ خلاء بررسی کنیم. هدف ما با هر یک از فرآیند تعمیر، بازگشت پمپ به استانداردهای کار نصب شده است تا بهترین توانایی ما. مراحل تعمیر پمپ هفت گام شامل:

هر یک از فرآیندهای ما در فرایند تعمیر پمپ وکیوم و بلوئر هوا، توسط مکانیک تجربه و ماشینکاری انجام می شود که تجربه کار با تجهیزات پمپ خلاء وکیوم اسیا را دارد.

مشاوره فنی پمپ وکیوم بررسی چشمی و بازرسی 

قطعات  پمپ وکیوم تعمیری در شرکت صنایع وکیوم آسیا از هم جدا می شوند و بازرسی می شوند. این روند گسترده اجازه می دهد تا تیم با تجربه ما به شناسایی علت شکست در پمپ مایع است. تکنسین های با تجربه پمپ ما قادر به ارائه اطلاعاتی هستند که لازم است برای درک پمپ های خود ناکام و اقدامات اصلاحی برای تعمیر پمپ خلاء مایع حل شود.

هنگامی که ما علت شکست و تعمیر مورد نیاز را تعیین کردیم، می توانیم به مشتری یک گزارش مکتوب ارائه دهیم که هزینه ها، مواد مورد نیاز و خدمات کار را برای تکمیل تعمیرات مشخص  کند.

مشاوره فنی پمپ وکیوم بازرسی مواد

تمام مواد و قطعات remanufactured مطابق مشخصات جاری نصب شده است. تمام فولاد ضد زنگ مورد استفاده در پوشش قطعات، 304 لیتر یا 316 لیتر است که به مشخصات تولید شده مربوط می شود. در صورتی که اجزای جدید مورد نیاز باشد، تولید می شوند تا مشخصات اصلی گودرن دنور نوش کستینگ را برآورده سازند.

مشاوره فنی پمپ وکیوم بازسازی

مکانی دقیق جایگزین تمام قطعات خلاء مایع حلقه با قطعاتی است که با مشخصات اصلی پمپ های گاردنر دنور نیچ مطابقت دارند.

ما محصولات جایگزین با کیفیت بالا را در قیمت های رقابتی ارائه می دهیم

هر پمپ وکیوم و بلوئرتعمیر شده در 90-95٪ از یک پمپ جدید عمل می کند

هر پمپ وکیوم شرکت صنایع وکیوم آسیا با استفاده از مجموعه ای از قطعات جدید و بازسازی شده، تعمیر می شود / بازسازی می شود. دقیق مکانیکی قادر به ارائه یاطاقان، بسته بندی و واشر جدید است. در هر روند تعمیر ما قادر به عرضه بلبرینگ، واشر، بسته بندی، مهر و موم و لوله کشی است.

مشاوره فنی پمپ وکیوم تحمل

هر پمپ وکیوم تعمیری وکیوم آسیا طبق دستورالعمل و مشخصات اصلی نصب شده تعمیر می شود. تیم ما با تجربه مکانیک و ماشینکاری دانش خوبی از هر پمپ خلاء ASIA VACUUMدارد.

مشاوره فنی پمپ وکیوم مونتاژ

همانطور که هر پمپ خلاء ASIA VACUUM هر ترخیص و تحمل در طول مونتاژ دو بار بررسی می شود. هر قسمت و جزء بازرسی می شوند تا مطمئن شوند که پمپ خلاء مونتاژ شده به طور مساوی و موثر عمل می کند.

مشاوره فنی پمپ وکیوم نقاشی و پوشش

برای مشخصات مشتری همه پمپ ها پر شده و رنگ آمیزی شده اند تا بتوانند طول عمر پمپ را تامین نمایند. ما می توانیم هر پمپ را نقاشی کنیم تا استانداردهای رنگ مشتری را در صورت لزوم ببینیم.

مشاوره فنی پمپ وکیوم آخرین بررسی

آخرین و مهم ترین مرحله در روند تعمیر یک پمپ خلاء وکیوم آسیا، روند بازرسی نهایی است. ما خودمان را در ارائه مشتریان خود به پمپ های خلاء جایگزین یا تعمیر شده که استانداردهای نصب شده و استانداردهای بهره برداری شما را برآورده می کنیم، قدردانی میکنیم. قبل از حمل و نقل ما هر جنبه ای از پمپ خلاء را بررسی می کنیم تا استانداردهای نصب شده را برآورده کنیم و مطمئن شویم که ما به خرابی های مربوط به پمپ تعمیر می کنیم.

نکته ) قابل ذکر درباره مشاوره فنی پمپ وکیوم این است که در شرکت صنایع وکیوم پمپ آسیا مشاوره فنی پمپ وکیوم انجام میگردد جهت کسب اطلاع از انجام تعمیرات بلوئرهوا با ما تماس بگیرید.

مشاوره فنی در رابطه با پمپ های وکیوم و بلوئر های هوادهی 

برای مشاوره در رابطه با خرید، راه اندازی و یا تعمیر پمپ های وکیوم از طریق شماره تماس های زیر و یا به صورت حضوری با ما در ارتباط باشید.

تلفن: ۶۶۷۹۱۷۷۵ ۲۱ ۰۰۹۸
فکس: ۶۶۷۹۱۷۷۶ ۲۱ ۰۰۹۸
موبایل: ۳۹۶۰۹۹۵ ۹۱۲ ۰۰۹۸
پیامک: ۱۰۰۰۴۷۶۷۴۱۱۷۴۸
          ۵۰۰۰۱۰۰۰۴۰۷۱۲۰۷
ایمیل: info@asiavacuumpumps.com

ایمیل: asiavacuum@gmail.com

نشانی: بزرگراه فتح، جنب پمپ بنزین ، خیابان فتح ۲۵،پلاک ۱۵ ، کد پستی: ۱۳۸۷۶۴۳۳۴۱

صنایع وکیوم پمپ آسیا